М'яч BS - медицинбол, ПВХ, 6 кг
Діаметр: 23 см
Вага: 6 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть, гумова крихта
Гарантія: деталі дивіться тут.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6 кг |
| Диаметр | 23 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Дзюдо, ММА, Бокс, Боротьба, Кікбоксинг |
| Діаметр | 23 см |
| Маса | 6 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть, гумова крихта |
Информация для заказа
- Цена: 780 ₴



