М'яч BS - медицинбол, ПВХ, 5кг
Діаметр: 20 см
Вага: 5 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть, гумова крихта
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 кг |
| Диаметр | 20 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Дзюдо, Кікбоксинг, Бокс, Боротьба, ММА |
| Діаметр | 20 см |
| Маса | 5 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | гумова крихта, текстильний клапоть |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴



