Діаметр: 20 см
Вага: 3 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть, гумова крихта
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3 кг |
| Диаметр | 20 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Боротьба, Бокс, Дзюдо, Кікбоксинг |
| Діаметр | 20 см |
| Маса | 3 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | гумова крихта, текстильний клапоть |
Информация для заказа
- Цена: 670 ₴


