М'яч BS - медицинбол, ПВХ, 1кг
Діаметр: 14 см
Вага: 1 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
Наповнювач: текстильний клапоть, гумова крихта
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1 кг |
| Диаметр | 14 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Бокс, Боротьба, Дзюдо, ММА |
| Діаметр | 14 см |
| Маса | 1 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть, гумова крихта |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴



