Груша боксерська BS - набивна на розтяжках,шкіряна, 35х22см
Производитель: Бойко Спорт; Страна производитель: Украина; Состояние: Новое
Дополнительные характеристики. Діаметр: 22 см; Вид спорту: Бокс, Кікбоксинг, ММА; Маса: 5-10 кг; Наповнювач: текстильний клапоть; Висота: 35 см; Забарвлення: чорний; Кріплення: розтяжки; Матеріал: шкіра; Торгова марка: BOYKO-SPORT
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 10 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 35 см |
| Диаметр | 22 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Бокс, Кікбоксинг, ММА |
| Висота | 35 см |
| Діаметр | 22 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | розтяжки |
| Маса | 5-10 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 4 270 ₴


