матеріал чохла: натуральна шкіра 3,0-4,0 мм, армована зсередини тканиною
наповнювач: текстильний клапоть
колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 20 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 50 см |
| Диаметр | 30 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 30 см |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Бокс, ММА |
| Маса | 15-20 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Висота | 50 см |
| Забарвлення | чорний |
| Матеріал | шкіра |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 8 860 ₴





