Розмір: 980 х 650
Вага: 50-60 кг
Матеріал чохла: натуральна шкіра 3,0-4,0 мм, армована зсередини тканиною
наповнювач: текстильний клапоть
колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 60 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 98 см |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | ММА, Кікбоксинг, Бокс |
| Висота | 98 см |
| Діаметр | 65 см |
| Забарвлення | чорний |
| Кріплення | ланцюги |
| Маса | 50-60 кг |
| Матеріал | шкіра |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 18 020 ₴





