Розмір: 700 х 415
Вага: 10-15 кг
Матеріал чохла: човникова тканина ПВХ щільністю 950-1100 гр/м2
наповнювач: текстильний клапоть
колір: чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 70 см |
| Диаметр | 41 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Бокс, Кікбоксинг, ММА |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 41 см |
| Забарвлення | чорний |
| Маса | 10-15 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Торгова марка | BOYKO-SPORT |
Информация для заказа
- Цена: 3 330 ₴




