Мішок манекен для боксу " MUTABO" ПВХ (р.130см) на 4 ланцюгах
Діаметр: 50см.
Висота ( без кріплення): 130см.
Вага: 35-45 кг.
Матеріал чохла : човнова тканина ПВХ щіл. 800 гр.\ м.кв
Вузол кріплення: на 4 ланцюгах
Наповнювач: текстильний клапоть
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 45 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 130 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Бокс, ММА |
| Висота | 130 см |
| Забарвлення | зелений |
| Кріплення | ланцюги |
| Маса | 35-45 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерський мішок циліндричний |
| Торгова марка | MUTABO |
| Щильність | 800гр/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 670 ₴






