Груша боксерська мексиканка "MUTABO" ПВХ (р.75*30см) на 3 ланцюгах
Діаметр: 30см.
Висота ( без кріплення): 75см.
Вага: 10-15 кг.
Матеріал чохла : човнова тканина ПВХ щіл. 800 гр.\м.кв
Вузол кріплення: на 3 ланцюгах
Наповнювач: текстильний клапоть
Гарантійний термін експлуатації: 12місяців
Реалізується через мережу магазинів Епіцентр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 75 см |
| Диаметр | 30 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр | 30 см |
| Вид спорту | ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Маса | 10-15 кг |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерська груша набивна |
| Висота | 75 см |
| Забарвлення | зелений |
| Кріплення | ланцюги |
| Щильність | 800гр/м2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Торгова марка | MUTABO |
Информация для заказа
- Цена: 3 114 ₴





