Груша боксерська довга "MUTABO" ПВХ (р.110*55см) на 4 ланцюгах
Діаметр: 55см.
Висота ( без кріплення): 110см.
Вага: 35-50 кг.
Матеріал чохла : човнова тканина ПВХ щіл. 800 гр.\м.кв
Вузол кріплення: на 4 ланцюгах
Наповнювач: текстильний клапоть
Гарантійний термін експлуатації: 12
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 50 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 55 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид спорту | Кікбоксинг, Бокс, ММА |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 55 см |
| Забарвлення | зелений |
| Кріплення | ланцюги |
| Маса | 40-50 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наповнювач | текстильний клапоть |
| Тип товару | боксерська груша набивна |
| Торгова марка | MUTABO |
| Щильність | 800гр/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 270 ₴






