
Мішок боксерський "ВОГНЯНА СИЛА" з тканини ПВХ з вузлом кріплення на 4 ланцюгах (р.110х35см)
5 950 ₴
- В наличии
- Код: bs04140000
- +380 (73) 740-24-60
Мішок боксерський "ВОГНЯНА СИЛА" з тканини ПВХ з вузлом кріплення на 4 ланцюгах (р.110х35см)
Термін виготовлення до 11 р.д.!
- Діаметр: 35 см.
- Висота: 110 см (Висота без кріплення).
- Матеріал чохла: човнова тканина ПВХ щильністю 950-1100 гр/м2.
- Наповнювач: текстильний лоскут.
- Колір: червоний.
Мішок боксерський циліндричний «ВОГНЯНА СИЛА» вигтовлено з надміцної тканини, що довгий час витримує навантаження, шви прошито спеціальною ниткою та посилено армуючою стрічкою. Напаковано екологічно чистим текстильним матеріалом, що не збивається під час ударів та за щільністю подібний до людського тіла.
Мішок боксерський циліндричний «ВОГНЯНА СИЛА» дозволяє найбільш ефективно відпрацьовувати техніку нанесення прямих та бокових ударів. Сприяє розвитку сили концентрованого удару та вдосконаленню майстерності на рівні підсвідомості.
Мішок боксерський циліндричний «ВОГНЯНА СИЛА» використовується в різних видах єдиноборств, у яких передбачено відпрацювання ударної техніки. Призначений для спортсменів початківців та спортсменів з досвідом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 25 кг |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота | 110 см |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Красный |
- Цена: 5 950 ₴


