Груша боксерська кругла " MUTABO" ПВХ (р.55х45х55см) на 4 ланцюгах
Термін виготовлення до 2-5 р.д.!
Діаметр: 55см.
Висота ( без кріплення): 45см.
Вага: 20-30 кг.
Матеріал чохла : човнова тканина ПВХ щіл. 800 гр.\м.кв
Вузол кріплення: на 4 ланцюгах
Наповнювач: текстильний клапоть
Гарантійний термін експлуатації: 12місяців
| Діаметр: |
45 см |
| Висота: |
55 см |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Маса: |
20-30 кг |
| Забарвлення: |
зелений |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Вид спорту: |
ММА, Бокс, Кікбоксинг |
| Кріплення: |
ланцюги |
| Щильність: |
800гр/м2 |
| Торгова марка: |
MUTABO |
| Тип товару: |
боксерська груша набивна |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Boyko-Sport (Україна) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 30 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 55 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 55 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 3 410 ₴




