Мішок боксерський кегля на 3 ланцюгах MUTABO (р.110 см)
Термін виготовлення 4-14 робочих днів!
|
Діаметр: 50см.
Висота ( без кріплення): 110см.
Вага: 25-35 кг.
Матеріал чохла : човнова тканина ПВХ щіл. 800 гр.\м.кв
Вузол кріплення: на 3 ланцюгах
Наповнювач: текстильний клапоть
Гарантійний термін експлуатації: 12місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 30 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 110 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 50 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴






