Мішок боксерський "MUTABO" ПВХ (р.130х35см) на 4 ланцюгах
Термін виготовлення 4-14 робочих днів!
| Діаметр: |
35 см |
| Висота: |
130 см |
| Матеріал: |
ПВХ |
| Маса: |
35-50 кг |
| Забарвлення: |
зелений |
| Кріплення: |
ланцюги |
| Наповнювач: |
текстильний клапоть |
| Щильність: |
800гр/м2 |
| Тип товару: |
боксерський мішок циліндричний |
| Вид спорту: |
ММА, Кікбоксинг, Бокс |
| Торгова марка: |
MUTABO |
| Країна: | Україна |
| Виробник: | Mutabo (Україна) |
Діаметр: 35см.
Висота ( без кріплення): 130см.
Вага: 35-50 кг.
Матеріал чохла : човнова тканина ПВХ щіл. 800 гр.\м.кв
Вузол кріплення: на 4 ланцюгах
Наповнювач: текстильний клапоть
Гарантійний термін експлуатації: 12місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Бойко Спорт |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 45 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 130 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 35 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мешок |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴





